Register !!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Kce Matrix jump lart cs1.6

Go down 
AuthorMessage
stat-X|V!p3r
Admin


Posts : 74
Join date : 2011-04-08
Age : 22
Location : Macedonia

PostSubject: Kce Matrix jump lart cs1.6   Sun Aug 14, 2011 3:02 pm

1. Ju te gjith muni me bo kto jeni te paisur me boma me arm dhe shkoni te veni ku doni me kcy.
2. Duhesh te mendosh ku te kcejsh qfar vendi.
3. Duhet te keni armen (Glock) dhe gjuj disa pluma...!
4. Dhe shtyp "R", tana e qet shpejt armen bomben (tani e shtypni "Q" dhe ju e keni bo matrix jump po nuk e shifni bone video)
5. Me shpejtsi e shtyp butonin space.Ju Faleminderit
Back to top Go down
View user profile http://stat-x.com
 
Kce Matrix jump lart cs1.6
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
stat-X Forum :: Kategorit e Forumit :: Counter Strike Zone :: Counter Strike-
Jump to: