Register !!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 YouTube shton 200 mijë klipe të filmave HD

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
stat-X|V!p3r
Admin


Posts : 74
Join date : 2011-04-08
Age : 22
Location : Macedonia

PostSubject: YouTube shton 200 mijë klipe të filmave HD   Thu Aug 18, 2011 6:49 am

YouTube sot ka lajmëruar se ka arritur marrëveshje me MovieClips.com, përmes së cilës do të shtohen edhe 200 mijë filma të formatit High Definition në librarinë e shërbimit më të madh në botë për video.
MovieClips është krijuar para dy vitesh, ndërsa për këtë kohë ka arritur të krijojë bashkëpunim me studiot më të mëdha filmike, duke përfshirë edhe Disney.
Marrëveshja e MovieClips me studio filmike parasheh që kjo agjenci të marrë sekuenca të filmave, t’i shkurtojë ato, dhe më pas t’i shpërndajë online.

Sipas MovieClips, thuhet se marrëveshja me YouTube synon që t’i promovojë filmat në mënyrë të njëjtë, siç bën VeVo me muzikën
Back to top Go down
View user profile http://stat-x.com
 
YouTube shton 200 mijë klipe të filmave HD
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Who's the Best on YouTube?
» a very stupid youtube troller
» Starting youtube channel
» Simpsons + Wow = YouTube
» YouTube's funny fail :P

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
stat-X Forum :: Kategorit e Forumit :: Edukative :: Diskutime për gjërat edukative.-
Jump to: